Contactgegevens Ondernemingsrecht

mr. Derk Bahlman                     0318- 685 620
mail:                                          dbahlman@vpvanotarissen.nl
tevens sectie-coördinator

mr. Kristel Jansen                     0318- 685 614 mail:                                          kjansen@vpvanotarissen.nl

mr. Monique Richters               0318- 685 683 mail:                                          mrichters@vpvanotarissen.nl

mr. Chelly van de Vlasakker    0318 - 685 621
mail:                                         cvandevlasakker@vpvanotarissen.nl

Henrike Jochemsen                  0318- 685 625               mail:                                          hjochemsen@vpvanotarissen.nl

Saskia Leppers                        0318- 685 663               mail:                                         sleppers@vpvanotarissen.nl

Clarinde Hummelen                 0318- 685 626               mail:                                         chummelen@vpvanotarissen.nl

Nee, ik wil niet meer
Ja, ik wil
Twitter
Wet Toelating Zorginstellingen (WTZi) - Governancecode Zorg | van Putten van Apeldoorn https://t.co/OREYUnYEkh
Vanaf vrijdag 6 juli openen wij een pop-up locatie in De Smeedplaats aan de Veenderweg in Bennekom.… https://t.co/5rWyhXNAry
Nieuwsbrief