Contactgegevens medewerkers familierecht

mr. Liesbeth v.d. Brink
-Baggerman

                                                        0318-685 632
mail:                                                lvandenbrink@vpvanotarissen.nl
tevens sectie-coördinator

mr. Annemiek Kloppenburg         0318- 685 633            -Smit                                                   mail:                                              akloppenburg@vpvanotarissen.nl

mr. Kika IJsselmuiden
-Lamers
                                          0318- 685 655
mail:                                                kijsselmuiden@vpvanotarissen.nl

mr. Hendrik-Jan Vos                     0318- 685 649
mail:                                                hvos@vpvanotarissen.nl

mr. Rianne Wierda                        0318- 685 681
mail:                                                rwierda@vpvanotarissen.nl

Marion ten Heuw-Hof                    0318- 685 632
mail:                                                 mtenheuw@vpvanotarissen.nl

Ilse de Jonge-van Rhenen            0318- 685 672              
mail:                                                 idejonge@vpvanotarissen.nl

Wilma Lagerweij-Meurs                 0318- 685 621
mail:                                                 wlagerweij@vpvanotarissen.nl

Diana Roelofsen-Morren               0318- 685 621
mail:                                                 droelofsen@vpvanotarissen.nl

Laura Westmaas                            0318- 685 603
mail:                                                 lwestmaas@vpvanotarissen.nl

Elby van Straten                             0318- 685 639
mail:                                                 evanstraten@vpvanotarissen.nl

Anita Stevens                                 0318- 685 685
mail:                                                 astevens@vpvanotarissen.nl

Nee, ik wil niet meer
Ja, ik wil
Twitter
Heeft u niet de NL nationaliteit, woont u wel in NL, wilt u dat NL erfrecht van toepassing is? leg dit voor 15 aug as vast in een testament
Wetsvoorstel: maximale duur partneralimentatie terugbrengen van 12 naar 5 jaar. http://t.co/rbbQhte588
Nieuwsbrief