Contactgegevens medewerkers familierecht

mr. Liesbeth v.d. Brink
-Baggerman

                                                        0318-685 632
mail:                                                lvandenbrink@vpvanotarissen.nl
tevens sectie-coördinator

mr. Annemiek Kloppenburg         0318- 685 633            -Smit                                                   mail:                                              akloppenburg@vpvanotarissen.nl

mr. Kika IJsselmuiden
-Lamers
                                          0318- 685 655
mail:                                                kijsselmuiden@vpvanotarissen.nl

mr. Hendrik-Jan Vos                     0318- 685 649
mail:                                                hvos@vpvanotarissen.nl

mr. Rianne Wierda                        0318- 685 681
mail:                                                rwierda@vpvanotarissen.nl

Marion ten Heuw-Hof                    0318- 685 632
mail:                                                 mtenheuw@vpvanotarissen.nl

Ilse de Jonge-van Rhenen            0318- 685 672              
mail:                                                 idejonge@vpvanotarissen.nl

Wilma Lagerweij-Meurs                 0318- 685 621
mail:                                                 wlagerweij@vpvanotarissen.nl

Diana Roelofsen-Morren               0318- 685 621
mail:                                                 droelofsen@vpvanotarissen.nl

Laura Westmaas                            0318- 685 603
mail:                                                 lwestmaas@vpvanotarissen.nl

Elby van Straten                             0318- 685 639
mail:                                                 evanstraten@vpvanotarissen.nl

Anita Stevens                                 0318- 685 685
mail:                                                 astevens@vpvanotarissen.nl

Nee, ik wil niet meer
Ja, ik wil
Twitter
Maarten Vriens is sinds 1 juli 2016 de nieuwe notaris in Lunteren. Hij volgt Hugo Drapers op. https://t.co/uizuUomzHs
Vragen aan de notaris? Tijdens hypotheekinloop spreekuur van de @RaboVR aan de Galvanistraat 2 Ede van 16:00-20:00 zijn wij @notarisede er.
Nieuwsbrief