Contactgegevens medewerkers familierecht

mr. Liesbeth v.d. Brink
-Baggerman

                                                        0318-685 632
mail:                             Lvandenbrink@vpvanotarissen.nl
tevens sectie-coördinator

mr. Annemiek Kloppenburg         0318- 685 633            -Smit                                                   mail:                                              akloppenburg@vpvanotarissen.nl

mr. Kika IJsselmuiden
-Lamers
                                          0318- 685 655
mail:                            kijsselmuiden@vpvanotarissen.nl

mr. Hendrik-Jan Vos                     0318- 685 649
mail:                                                hvos@vpvanotarissen.nl

mr. Roel Haaksema                       0318- 685 681
mail:                                              rhaaksema@vpvanotarissen.nl

Marion ten Heuw-Hof                    0318- 685 632
mail:                                                mtenheuw@vpvanotarissen.nl

Ilse de Jonge-van Rhenen            0318- 685 672              
mail:                                                 idejonge@vpvanotarissen.nl

Wilma Lagerweij-Meurs                 0318- 685 621
mail:                                                 wlagerweij@vpvanotarissen.nl

Diana Roelofsen-Morren               0318- 685 621
mail:                                                 droelofsen@vpvanotarissen.nl

Laura Westmaas                            0318- 685 603
mail:                                                 lwestmaas@vpvanotarissen.nl

Elby van Straten                             0318- 685 639
mail:                                                 evanstraten@vpvanotarissen.nl

Anita Stevens                                 0318- 685 685
mail:                                                 astevens@vpvanotarissen.nl

Nee, ik wil niet meer
Ja, ik wil
Twitter
Kandidaat-notaris Kristel Jansen cum laude geslaagd voor Grotius examen Ondernemingsrecht. Trots op haar. En nog meer specialistische kennis
Notaris Maarten Vriens volgde een webinar van het Kadaster en deelt ervaring in 'Terzake', relatiemagazine Kadaster.https://t.co/Gz8ZHhfBjy
Nieuwsbrief